HAKKIMIZDA

1995 yılında sektöre kapitone üretimiyle başlayan, 22 yıllık tecrübesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen Comford Mobilya, sahip olduğu ürün çeşitliliğine tasarım ve dizayn farklılığı katmıştır. Üstün kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Kayseri'nin saygın markaları arasında yer alarak, sektöre hizmet vermeye devam etmektir.

Halka hizmet hakka hizmet felsefesi ile kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak sektörün ihtiyaç ve beklentilerini ürünlerine ve hizmetlerine en uygun şekilde yansıtmıştır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda en uygun araştırmaları yaparak son kullanıcıya kadar hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden her zaman halkımızın zamana uygun ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi, sosyal beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen firmamız, Koltuk, Kanepe, Yatak, Baza ve başlıklar da dahil olmak üzere birbirinden özel ve her zevke hitap eden ürünleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

8 farklı kategoride ürünleri, 150 kişilik ekibi ve 2 adet Showroomu ile Kayseri’de üretimine devam eden firmamız “ISO 9001” belgesine sahiptir. Mobilya sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte, ürün çeşitliliği, kalitesi ve tasarımlarıyla sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, tüketicilerimizin yapılacak araştırma - geliştirme faaliyetleri ile yaşam standartlarına ve alışkanlıklarına hitap eden, çevreye duyarlı ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, imkânlarımızı en verimli şekilde kullanıp, teknolojiyi ve güncel gelişmeleri takip ederek, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve en çok tercih edilen ürün tedariki sunmak, ürün kalitesinde standardı yüksek tutmaktır. İlerlemiş olduğumuz bu çizgide emin adımlarla pazardaki yerimizi sağlamlaştırmak ve kalitemizi korumaktır.

Bununla birlikte ihracat ağırlıklı yapılacak çalışmalarla ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve yapacağımız yenilikçi yatırımlarla gelişmelere açık, inanç ve toplumsal değerlerimizin beklentilerini karşılayan bir dünya şirketi olmaktır.
 

Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşterilerin beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması sadece ürünün ekonomik olması ile yeterli olmamaktadır. Sunulan hizmetin kaliteli, güvenilir olması ve beklentilerin zamanında karşılanabilmesi de çok önemli bir faktördür.

Bu nedenle biz,

  • Kalite
  • Güvenlik
  • Çoşkulu, özverili ekip çalışması
  • Müşteri odaklı çalışma
  • Eğitimli, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimine sahip
  • Sürekli iyileştirme, yenilikçi ve müspet yönde değişimi esas alan
  • Çevreci
  • Topluma katkıda bulunan ve adil olarak tüm faaliyetlerde insana değer vermeyi


Hedefleyen bir fimayız.